Upozornenie: prehliadaním stránok súhlasite s ukladaním cookies na Vašom počítači. ich nastavenie si môžete ale zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.

Úvod » Pomoc s výberom

Pomoc s výberom

AKO TO FUNGUJE ?

Rolku s vankúšikmi jednoducho nasadíte na výrobník vzduchových vankúšikov a stlačíte ŠTART. Výrobník začne naplňať vzduchom vankúšiky pokiaľ nestlačíte STOP. Viac info na videu klikom SEM.

KTORÉ ZARIADENIE SI VYBRAŤ?

V aktuálnej ponuke sú 4 zariadenia:

AIRBoy Nano3 a Nano4  sú malé, ale výkonné zariadenia v príjemnej cene vhodné pre malé a stredné eshopy. Líšia sa predovšetkým výkonom. AirBoy Nano 4 je najvýkonnejšie malé zariadenie na svete.

AIRWave 1 a AIRWave 2 sú profesionálne zariadenia určené pre veľké eshopy a spoločnosti baliace stovky a viac balíkov denne. Sú výkonnejšie, robustnejšie,a je k nim možné napojiť rôzne príslušenstvo napr. diaľkové ovládanie, alebo senzor, ktorý snima plnosť nádoby na vankúšiky a automaticky zastavuje alebo spúšťa zariadenie,takže môžu slúžiť autonómne.

Pre Váš prvý nákup ponúkame vždy aj cenovo zvýhodnenú "štartovaciu" sadu: zariadenie + rolky vankúšikov spolu vo výhodnejšej cene, ako keby ste kupovali zvlášť zariadenie a zvlášť rolku .

 

.

NEVIETE SA ROZHODNÚŤ ?

zavolajte a radi poradíme 

0951 409 500

v pracovných dňoch

8 00 -18 00

alebo píšte na info@baliacesystemy.sk

.

PREČO VYUŽÍVAŤ PRI BALENÍ ZÁSIELOK VÝROBNÍKY VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV ?

1. ochrana tovaru pred poškodením geniálne vymyslená - vzduchové vanúšiky ochránia tovar, kde samotný materiál vankúšika je 1% a 99% tvorí vzduch. Zariadenia na výrobu maju aj funkciu, kde si nastavujete ako silno má byť vankúšik naplnený vzduchom, takže si sami určíte aj jeho poddajnosť a tvarovateľnosť.

2.veľký výber materiálov a tvarov - môžete používať klasický material vankúšikov (Cla), alebo z ohľadom na ekologiu použiť papierove (BIO P), biologicky odburatelne (BIO), klimaticky neutralne (ClimaN), alebo antistaticke . Čo sa týka tvarov, máte na výber 2 základne možnosti buď klasické vankúšiky menšieho rozmeru 21cmx10cm /výškaxšírka/ alebo váčší rozmer - nafúknutý vankúš mriežkovitého vzoru rozmeru 42cmx32cm /výškaxšírka/

V prípadse záujmu môžete mať na vankúšikoch aj vlastnú potlač.

3. maximálna úspora miesta - rolka s vankúšikmi zaberá minimum miesta,nepotrebujete mať sklad plný rôzneho iného vyplňoveho materialu, často aj menej ekologickeho.

4. okamžitý štart, rýchla produkcia a len podľa potreby - Airboy NANO 3 a NANO4 Vám hneď po zapnutí začnú chrliť  vzduchové vankúšiky a len toľko koľko práve potrebujete.

5. veľmi jednoduchá obsluha - intuitívna obsluha ktorú hravo zvládne každý


KONTAKT

BALIACESYSTEMY.SK prevádzkuje Alex & Arthur s.r.o.

Adresa: Dr. Bokesa 40

PSČ: 90201, Pezinok, Slovensko

Email: info@baliacesystemy.sk

Telefón: +421 951 409 500

IČO 52469531 IČ DPH SK2121054210

YmM1Nj