Upozornenie: prehliadaním stránok súhlasite s ukladaním cookies na Vašom počítači. ich nastavenie si môžete ale zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.

Úvod » Pomoc s výberom

Pomoc s výberom

Zmena nákupných zvyklostí zákazníkov spôsobuje neustály rast nákupov na diaľku a s tým je spojený aj nárast doručovaných zásielok. Rovnako je s tým spojený aj  nárast eshopov, ale aj štandardných firiem, ktoré zasielajú svoj  tovar svojím zákazníkom. Aj výzor zásielky  je vizitkou odosielateľa a z časti rozhoduje o tom, či si u Vás zákazník opäť objedná.

Výhody používania vzduchových vankúšikov pri balení Vaších výrobkov sú:

1. ochrana tovaru pred poškodením - vzduchové vanúšiky perfektne ochránia tovar,zariadenia na výrobu maju funkciu, kde si nastavujete ako silno má byť vankúšik naplnený, takže si sami určíte aj jeho poddajnosť a tvarovateľnosť.

2.veľký výber materiálov a tvarov - môžete používať klasický material vankúšikov (Cla), alebo z ohľadom na ekologiu použiť papierove (BIO P), biologicky odburatelne (BIO), klimaticky neutralne (ClimaN), alebo antistaticke . čo sa týka tvarov, máte na výber 2 základne možnosti buď klasické vankúšiky menšieho rozmeru 21cmx10cm /výškaxšírka/ alebo váčší rozmer - nafúknutý vankúš mriežkovitého vzoru rozmeru 42cmx32cm /výškaxšírka/ Vankúšiky sú navinuté v rolkách. Pri každej rolke sú uvedené údaje o dlžke navinu, rozmere aj materiály.

3. maximálna úspora miesta - rolka s ešte nenafuknutymi vankúšikmi  zaberá len 1% ! z celkoveho objemu výplne, čo je fantastická úspora miesta.

4. výhodná cena - ceny aj samotneho zariadenia ale aj spotrebneho materialu sú  príjemné , rovnako tiež dopravné náklady k Vám.

5. ekologické a šetrné k životnému prostrediu - máte na výber použiť materiály šetrnejšie k prírode, čo môže byť rovnako dôležité tak pre Vás ako aj pre Vaších zákazníkov.

.

.

AKO TO FUNGUJE ?

Rolku s vankúšikmi jednoducho nasadíte na zariadenie na výrobu vankúšikov, ktoré vháňa vzduch do vankúšikov a zároveň ich uzatvára a stlačíte ŠTART.

KTORÉ ZARIADENIE SI VYBRAŤ?

V ponuke sú 4 zariadenia.

Dve z nich AIRBoy Nano3 a Nano4 sú určené pre malé a stredné eshopy, sú to malé výkonné zariadenia v príjemnej cene a líšia sa predovšetkým výkonom. AirBoy Nano 4 je najvýkonnejšie malé zariadenie na svete.

Druhou dvojicou je AIRWave 1 a AIRWave 2 a to sú profesionálne zariadenia určené pre veľké eshopy, alebo spoločnosti baliace stovky balíkov denne. Rozdiel nie je len vo výkone, ale aj v robustnosti, konštrukčnej odlišnosti, vačšim výberom materiálov a tvarov vankúšikov, ale hlavne aj v možnostiach ich využitia ako plnoatomatizované systémy.

Čo znamená, že sa dá k nim napojiť rôzne príslušenstvo , napr.  senzor, ktorý snima plnosť nádoby na vankúšiky a automaticky zastavuje alebo spúšťa zariadenie, alebo nožný pedál na obsluhu nohou pre ešte efektívnejšiu obsluhu a pod.

Dôležité : Pre Váš prvý nákup ponúkame vždy  cenovo zvýhodnenú "štartovaciu" sadu zariadenia a roliek vankúšikov spolu.Výberom konkrétneho zariadenia v hlavnom hornom menu sa Vám otvorí ponuka samotné zariadenia a niekoľko možností  cenovo zvýhodnených "štartovacích sád" s rôznymi kombináciami roliek. 

 

AIRBOY Nano 3             
rýchlosť: 3,5m/min , odporúčané pre pár kusov až pár desiatok kusov zásielok denne , cena: 289 € bez DPH  viac info tu
AIRBOY Nano 4

rýchlosť: až 10m/min , s prehľadom  pár desiatok kusov zásielok denne, cena:   389 € bez DPH, viac info tu

AIRWAVE 1
rýchlosť : až 10m/min , profesionálne riešenie pre desiatky až stovky balíkov denne , s možnosťou doplnenia o ďalšie prídavné zariadenia na plnoautomatickú prevádzku,  cena: 890 € bez DPH  viac info tu
AIRWAVE 2
rýchlosť : až 20m/min , profesionálne riešenie pre stovky a stovky balíkov denne , s možnosťou doplnenia o ďalšie prídavné zariadenia na plnoautomatickú prevádzku, cena: 1790 € bez DPH  viac info tu

.

STÁLE SA NEVIETE ROZHODNÚŤ ?

radi poradíme telefonicky na Infolinke

0951 409 500

v pracovných dňoch

8 00 -18 00

(Infolinka slúži aj na telefonické objednávky tovaru pre naších zákazníkov)

alebo emailom na : info@baliacesystemy.sk


KONTAKT

BALIACESYSTEMY.SK prevádzkuje Alex & Arthur s.r.o.

Adresa: Dr. Bokesa 40

PSČ: 90201, Pezinok, Slovensko

Email: info@baliacesystemy.sk

Telefón: +421 951 409 500

MzQxMDFmZ